Ju mund të shikoni filmat & kanalet shqip në çdo Smart TV, kompjuter, tablet, apo telefon që dëshironi.

Jan 11, 2023 · class=" fc-falcon">Mire se erdhet ne webfaqen e Big Brother VIP Albania 2 Live.

ju keni 10 ditë kohë për të provuar shërbimet e TiBO IPTV dhe nëse nuk ju pëlqen,. .

.

99€.

Programet IPTV Shqip ne TVALB Platforma. 99€. class=" fc-falcon">Provo Falas.

Feb 8, 2023 · class=" fc-falcon">Përshëndetje Manuel, Ju kërkojmë ndjesë që aplikacioni DigitAlb nuk funksionon në pajisjen tuaj.

Asnjë pjesë e kësaj faqeje nuk mund të riprodhohet pa një leje me shkrim. . Kodi është i instalueshëm përveç telefonave në TV Box.

Feb 8, 2023 · class=" fc-falcon">Përshëndetje Manuel, Ju kërkojmë ndjesë që aplikacioni DigitAlb nuk funksionon në pajisjen tuaj. Log In.

Aplikacioni DigitAlb : tv, filma, sport gjithçka në një aplikacion të vetëm.

2.

Browse and discover all DigitAlb thematic channels, wherever. Android TV.

LG TV. Feb 8, 2023 · Përshëndetje Manuel, Ju kërkojmë ndjesë që aplikacioni DigitAlb nuk funksionon në pajisjen tuaj.

.
.
class=" fc-falcon">Vodafone GigaFibra 300 Mbps + Digitalb Premium.

Dec 22, 2018 · Kanale TV shqiptare , nderkombetare falas Me kete aplikacion ju do te mund te perdorni sherbimin IPTV me te cilin do te mund te shihni kanale televizive digitalb, tring etj me cilesi te larte.

Ju lutem plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne.

100 Kanale DigitAlb. or. .

Ju lutemi të na jepni më shumë detaje në lidhje me problemin/pajisjen tuaj duke kontaktuar shërbimin e klientit, ku operatorët tanë do ndjekin nga afër cdo problem tuajin lidhur me platformën OTT. IPTV Shqip PemaTV ju ofron mbi 1,300 filma me titra Shqip, mbi 350 kanale Shqip, te perfshir 40 kanale sport. . Sot po ju paraqes nje Shtojnce (Plugin) I krijuar nga une per Platformen Kodi qe ju mundeson Shikim te kanaleve falas dhe ato me pagese si: Sky , Digitalb , Tring , Sky GER , Ato angleze Premium Etj Etj. Shikoni falas Live TV.

.

Android PC/MAC/LINUX SMART TV APP. Feb 8, 2023 · Përshëndetje Manuel, Ju kërkojmë ndjesë që aplikacioni DigitAlb nuk funksionon në pajisjen tuaj.

.

SMARTPHONE Apple TV RokuTV.

DigitAlb mund ta shihni deri në tre ekrane njëkohësisht - TV + 2 pajisje (tablet / smartphone) SAMSUNG TV.

50 kanale Digitalb, ArtMotion dhe Tring, 40 Kanale filmi dhe sporti, 20 Kanale muzikë.

.